Kavárna a čajovna ZENA Zlín

ZENA je ženské arabské jméno a znamená krásná.

Čajovna vznikla ve Zlíně na jaře roku 2006 jako příslovečná oáza klidu přímo v centru uspěchaného města. Byli bychom rádi, kdyby se pro Vás stala naše čajovna místem odpočinku a relaxace a tak dostála svému jménu.

Čajovna je zařízena v syrském stylu a můžete zde posedět v orientální atmosféře u šálku kávy nebo čaje vařených podle tradičních i moderních receptur. V čajovém lístku si můžete vybrat z čajů z Blízkého Východu i z Himalájí. Rádi Vám též připravíme kořeněnou kávu, nebo oblíbený libanonský nápoj Sahlab - více v lístku.

U nás si také můžete vychutnat pohodičku u vodní dýmky. Vodní dýmka je typická pro celý arabský svět. V arabských zemích se vodní dýmka kouří téměř všude a neustále. Kouří ji staří, mladí, ženy i muži. Kouří se doma i na ulici, s přáteli, s rodinou, ale i o samotě.

Kouření vodní dýmky je velice příjemná společenská záležitost. K atmosféře, která vzniká při kouření vodní dýmky rozhodně nepatří spěch a nervozita. Při kouření vodní dýmky máte čas přemýšlet a vychutnávat si každý okamžik. Vyberte si z nabídky tabáčků a ponořte se do klidu, který kouření vodní dýmky nabízí.

Abychom Středoevropanům ještě více přiblížili krásnou atmosféru Orientu, pravidelně pořádáme orientální večírky s břišními tanečnicemi. Na těchto akcích si můžete vychutnat ladnost pohybu ve spojení s příjemnou hudbou.

Rádi Vás uvidíme v naší čajovně!

Čajovna a kavárna Zena

budova Fotografie, 2.patro, Zlín
tel.: 775 900 855, e-mail: zena.arabic@seznam.cz

Mapa

Po - Čt: 13:00 - 23:00
Pá: 13:00 - 00:00
So: 15:00 - 00:00
Ne: 15:00 - 22:00